Ons team

Dit is het team van de Hoeksteen voor schooljaar 2023-2024

Leerkrachten

Eline Vermeer

Leerkracht groep 1

Werkdagen: ma, di, wo

Marisca van Duuren

Leerkracht groep 1

Werkdagen: di, do, vr

Marjolijn Hensen

Leerkracht groep 1/2A

Werkdagen: ma, di

Lucie

Leerkracht groep 1/2A

Werkdagen: wo, do, vr

Janneke Seegers

Leerkracht groep 1/2 B

Werkdagen: ma, wo, do, vr

Paulien Goudriaan

Leerkracht groep 1/2 B en 5

Werkdagen: di, wo (mi)

Miranda Kruit

Leerkracht groep 3

Werkdagen: ma

Wendy van der Molen

Leerkracht groep 3

Werkdagen: di, wo, do, vr

Madhuri Baldan

Leerkracht groep 4

Werkdagen: ma - vr

Esther van Vugt

Leerkracht groep 5

Werkdagen: ma, di, wo (ochtend)

Johan de Jong

Leerkracht groep 5

Werkdagen: do, vr

Mirjam Don

Leerkracht groep 6

Werkdagen: ma - do

Stefan van Bodegraven

Leerkracht groep 7

Werkdagen: ma, di (mi), wo, do

Dorien

Leerkracht groep 7

Werkdagen: di (ochtend), vrijdag

Matthijs Verschoor

Leerkracht groep 8

Werkdagen: wo, do, vr

Leonie Buzing

Leerkracht groep 6 en 8

Werkdagen: ma, di (gr 8) en vr (gr 6)

Management

Wendy Broekers-Carlebur

Directeur

Werkdagen: ma, di, do, vr

Marjolijn Hensen

Bouwcoördinator groep 1 t/m 3

Werkdagen: do ochtend

Stefan van Bodegraven

Bouwcoördinator groep 4 t/m 8

Werkdagen: di ochtend + vr

Zorgteam

Annette Schuurman

Intern begeleider

Werkdagen: di, wo, do

Ondersteuning

Maurice Ardon

Conciërge

Werkdagen: ma - vr

Letty Lems

Administratief medewerkster

Werkdagen: ma

Els van Bodegraven

Ondersteuning groep 3

Werkdagen: ma, di

Marjolein Langerak

Ondersteuner groep 4

Werkdagen: ma, do

Agnes de Graaf

Ondersteuner groep 4

Werkdagen: di, wo

Eline Vermeer

Ondersteuner groep 4

Werkdagen: vr

Paulien Goudriaan

Ondersteuner groep 5 en 6

Werkdagen: wo, vr

Annemarie Doornbosch

Ondersteuner groep 7 en 8

Werkdagen: di, do

Kim

Individuele leerlingondersteuner onderbouw

Werkdagen: ma - vr

Petra Kruit

Individuele leerlingondersteuning midden- bovenbouw

Werkdagen: ma, di, do, vr (ochtenden)

Beweegteam

Matthijs Verschoor

Beweegcoach, specialist gezonde school en vakspecialist bewegingsonderwijs 3 t/m 8

Meer info

Bernice van Dijk-van Doorn

Vakleerkracht bewegingsonderwijs groep 3 t/m 8

Meer info

Specialisten

Coaches Stichting Leerkracht Marjolijn Hensen
  Stefan van Bodegraven
Schoolopleider Marielle van Gastel
Evenementen coördinator Esther van Vugt
I-coach Stefan van Bodegraven
Rekencoördinator Esther van Vugt
Onderwijskundig coördinator W&T Annette Schuurman
Veiligheidscoördinator en anti-pestcoördinator Annette Schuurman
Vertrouwenspersoon  Annette Schuurman
Gedragsspecialist Dorien Both
   

 

Medezeggenschapsraad

Oudergeleiding:

Sanne Jippes (Voorzitter)

Ralph van Maastrigt

Marjolein Binnendijk (Secretaris)

 

Personeelsgeleiding:

Stefan van Bodegraven

Lucie de Looze 

Mirjam Don